درباره هتل صبوری


هتل آپارتمان صبوری رشت در فروردین ماه سال 1394 به بهره برداری رسید. این هتل در پنج طبقه بنا شده و دارای 12 واحد اقامتی است. هتل صبوری رشت با قرار گیری در استان سرسبز گیلان، میزبان گردشگران زیادی از نقاط مختلف می باشد. مهمانان گرامی می توانند با اقامت در هتل آپارتمان صبوری به نقاط مختلف شهر دسترسی آسانی داشته باشند. فاصله هتل سه ستاره صبوری رشت تا برخی اماکن تاریخی و مذهبی از جمله ساختمان تاریخی شهرداری سابق رشت و حرم مطهر حضرت فاطمه اخری، حدود سه کیلومتر می باشد که مزیت این هتل محسوب می شود.

توضیحات بیشتر

ویدئوی معرفی


معرفی هتل صبوری

رزرو اتاقهای هتل صبوری

برای مشاهده جزئیات بیشتر کلیک کنید...

آخرین نوشته ها


پیاده راه فرهنگی میدان شهرداری "نگین درخشان شهر رشت" (۱۳۹۹/۰۵/۱۴)

 یکی از میادین اصلی کشور و استان گیلان، میدان شهرداری رشت است. شاید بتوان به جرأت اذعان داشت که این میدان به عنوان یکی از مهمترین تجربیاتی محسوب می­ گردد که همواره در ذهن و...

ادامه مطلب

معرفی موزه های دیدنی شهر رشت (بخش پایانی) (۱۳۹۹/۰۵/۱۲)

پس از آشنایی با موزه های گنجینه، میراث روستایی و خانه میرزاکوچک خان در بخش های قبل، اکنون در این بخش به معرفی سایر موزه های شهر رشت پرداخته می شود.

ادامه مطلب

معرفی موزه های دیدنی شهر رشت (بخش دوم- خانه میرزا کوچک خان) (۱۳۹۹/۰۵/۱۲)

در بخش اول معرفی موزه های شهر رشت، به موزه های گنجینه و میراث روستایی اشاره شد. در این بخش به معرفی خانه و موزه میرزا کوچک خان در شهر رشت پرداخته می شود.

ادامه مطلب

کمی با ما آشنا شوید


سامانه خصوصی رزرو هتل آپارتمان صبوری، وبسایتی ایمن جهت رزرو آنلاین هتل صبوری می باشد، این امکان برای شما فراهم شده است که اتاق های هتل صبوری را با قیمتی به مراتب کمتر از برد اصلی و با تخفیف ویژه به صورت آنلاین رزرو کنید. کلیه مراحل از ثبت سفارش رزرو هتل صبوری تا تایید رزرو و پرداخت به صورتی پیامکی به شما اطلاع رسانی خواهد شد. کیفیت خدمات، پشتیبانی و اطلاع رسانی های شفاف از ویژگی های سامانه رزرو هتل صبوری می باشد.

آدرس هتل


گیلان ، رشت ، خیابان رسالت (صداوسیما) ، رودبارتان ، پشت پمپ بنزین خطیبی ، روبروی پارک شهید گلستانی